UUDISED

2023.05.04

Hubane restoran tallinnas on sobilik Peopaik sünnipäeva või kooli lõpetamise tähistamiseks

Olles jõudnud elus olulise verstapostini, näiteks kooli lõpetamine, kollektiiviga millegi suure saavutamine või juubeli tähistamine, siis mõnus atmosfäär ning hõrgutavad toidud loovad tõelise peomeeleolu. 

Kuidas valida endale sobivaim peopaik?

Restorani mahutavus ja ruumiplaneering

Veendu, et valitud restoranil oleks piisavalt ruumi, et mahutada teie peoks oodatav arv külalisi. Parim variant on see, kui restorani laudade paigutust ja üldist atmosfääri saaks kujundada ja kohandada nii, et see vastab sündmuse vajadustele. Lisaks peaks kaaluma, kas tasuks teha lastele spetsiaalne  mängunurk. 

Menüü ja toitlustusteenused

Arutame eelnevalt ühiselt läbi ootused menüüle ning eelistused maitsete, koguste, roogade osas. Saame kohandada ja luua erimenüü. Tasub ka läbi mõelda, kas külalisi võiksime võõrustada nö rootsi laua ehk bufee-lauaga, serveerida toidu personaalselt või eelistad hoopis kokteilepeo-tüüpi suupistete ning drinkidega olengut. Ühtlasi – kas soovite tellida ette terve menüü või näiteks joogid saab soetada igaüks ise vastavalt äranägemisele otse baarist.

Asukoht ja ligipääsetavus

Nutikas on valida restoran, mis on külalistele mugavalt ligipääsetav. Asukoht peaks olema lihtsasti leitav ning varustatud piisava parkimisega. Samuti tasub märgata ühistranspordi lähedust, et külalistel oleks mugav kohale jõuda.

Ruumikaunistused ja peomuusika 

Kuidas soovid, et ruum oleks dekoreeritud ning milline muusika sisutaks õhtut? Muusikalise esitlusloendi võiks luua varemalt kas mõnes veebiportaalis või tuua kaasa mälupulgal. Võimalik on ühendada ka oma arvuti kohapeal asuvate kõlaritega. Mõnusa eelhäälestuse loovad õue paigutatud lõbusad tähistused ning õueküünlad, mis viitavad peopaigale.

Eelarve

Kindlasti tasub enda jaoks eelnevalt läbi mõelda eelarve ja küsida julgesti täiendavat infot ning jagada omapoolseid mõtteid. Just nii saame koostada ootustele vastava parima pakkumise.

Mõeldes eelnevalt läbi mitmed nüansid, siis võid olla kindel sobiliku ruumi leidmises. Kindlasti on eriti paslik tulla varemalt restorani kohapeale külla, et tutvuda trajektoori, meeleolu, ruumiplaani ning menüüga. Nõnda valitud restoran vastab teie vajadustele parimal moel ning aitab luua meeldejääva sündmuse.

KOPLI KÖÖK on avatud iga päev kell 12-16 ning saad sel ajal kindlasti läbi tulla. Veel parem aga, kui annad oma tulekust eelnevalt teada, et saaksime juba mingi info kokku seada.

Leiad meid Tallinna põnevas ja arenevas piirkonnas – Kopli poolsaare lõpus asuva Põhjala tehase Stuudiomajast, mis asub kohe Marati tänava ääres, aadressil Marati 5. 

Lähema info saamiseks kirjuta kopli.kook@gmail.com või helista +372 57814814.

Kohtume köögis, KOPLI KÖÖGIS!

Restoran Põhjala tehases, Koplis, Tallinnas - KOPLI KÖÖK
2023.04.25

TERRASS ON AVATUD, JUHEI!

Hei, meil on häid uudiseid - terrass on taas avatud! See on, muide, Kopli asumi üks kuumemaid terrasse. Ja seda sõna otseses mõttes, sest siin nurgas ei ole tuult! See-eest paistab praegusel aastaajal päike eriliselt lõunamaiselt.  PS: tellimine letist. 

Kopli Köögi terrassile saad tulla läbi meie restorani või Põhjala tehase sisehoovi kaudu. Juba Sinu järgmine lõuna võib olla värske õhu käes!

Leiad meid aadressil Marati 5/1, Põhjala tehas, Tallinn. #kopliköök

Restoran Põhjala tehases, Koplis, Tallinnas - KOPLI KÖÖK
2023.03.17

Sinu uus suvine tööamps

Valmistume suveks! 

Otsime Põhjala tehases asuvasse kohvikusse KOPLI KÖÖK toimekat ja kogemustega kokka. Sind ootavad paindlik töögraafik ja mõnus kogukond, loomingust pulbitsev atmosfäär ning igavesti vahvad kliendid. 

Huvi korral kirjuta kopli.kook@gmail.com või helista + 372 55 90 68 06.

Kohtumiseni!

Restoran Põhjala tehases, Koplis, Tallinnas - KOPLI KÖÖK

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top